4377 CALANCA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 4377 |
| Color | GREY |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | RAW |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 300cm / 118inch |
| Height | 192cm / 76inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 500kg |